Wednesday, August 3, 2016
آقای محتشم دیوث را پیدا کردم

به دنبال توهین هرزنامه یالثارات به دست اندرکاران سینما و تلویزیون و سوال این هرزنامه مبنی بر اینکه دیوث کیست به دنبال جوابی برای این سوال بودم. اصولاً دیوث به مردی گفته می‌شود که همسرش زنای محصنه می‌کند و او در این باره غیرت و حسادتی ندارد. دیوث همچنین به معنی کسی است که زن خود را برای رابطه جنسی به دیگران می‌دهد؛ در فقه دیاثت به عمل این فرد گفته می‌شود. فازغ از توهینی که این هرزنامه به این افراد کرده است باید به این مهم فکر کرد عامل افزایش دیاثت در جامعه کیست و چطور شده این روزها اوباش حزب الهی به دنبال جواب سوالشان در بین هنرمندان هستند.
آنچه که مسلم است طی 8 سال زمام داری محمود احمدی نژاد فقر و فحشا در جامعه به شدیدترین شکل ممکن افزایش یافت و گرسنگی مردم تا جایی پیش رفت که جنتی در سخنانی مردم را به خوردن یک وعده غذایی دعوت کرد و از احتمال قحطی و مقاومت مردم ایران سخن گفت. از فقر همواره به عنوان دلیلی برای فحشا صحبت می شود و از اینکه عمده مردم ایران زیر خط فقر زندگی می کنند همگان با خبر هستند و پایه حقوق 800 هزار تومانی وزارت رفاه و کار سندی بر این ادعاست.
بیش از 12 سال تحریم و کاغد پاره خواندن قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل علیه ایران و نزول اقتصاد اسیب پذیر این کشور باعث شده امروز دولت روحانی علیرغم تمامی تلاش های خود تنها به آوار برداری از اقتصادی مشغول باشد که بنیان های آن آسیب اساسی دیده اند. تخریب برجام و متعاقب آن مصاحبه های مکرر رهبر ایران علیه آن نه تنها نشان از قطع دست گروهی از افراد سودجو و اختلاس گر از اقتصاد دارد بلکه نشان از اجرای صحیح آن توسط دولتی دارد که شاید بعد از دولت دکتر محمد مصدق بزرگ تنهاترین دولت ایران باشد. اقدامات اساسی این دولت در جهت رفع مشکلات اقتصادی و تلاش در جهت رفاه مردم در طول تاریخ نظام اسلامی بی سابقه بوده است و همزمان با این اقدامات هجمه دلالان تحریم و قاچاقچیان بزرگ اقتصادی در جهت تخریب این دولت هم سابقه است.
سپاه پاسداران و قرارگاه خاتم الانبیا آن به عنوان بزرگترین مفسد اقتصادی کشور با بودجه ای سرسام آور که در میان مخالفان دولت و فعالان رسانه ای مخالف پخش کرده سعی بر سهم خواهی هرچه بیشتر از دولت دارد و از اینکه دولت هر روز با اقداماتی اساسی دست آنها را از بیت المال قطع می کند ناراضی هستند.
نابودی اقتصاد کشور، افزایش فقر، نابودی صنعت و تولید، ورشکستگی بنگاه های کوچک اقتصادی، فرار مغزها به سبب سرکوب آزادی بیان و نبود امکانات و فضای رشد، افزایش آلودگی های زیست محیطی، تبدیل بازار کشور به بازار کالا های بی کیفیت چینی و سر آمد همه تبدیل دو شرکت بزرگ خودرو سازی کشور به مونتاژ کار خودروهای چینی همه و همه نتیجه حاکمیت آقایان دلواپس بر کشور است و دولت روحانی طی 4 سال آواربرداری از این افتضاحات تنها 6 ماه است که علی رغم فشارهای داخلی و خارجی فارغ از بخش عمده ای از تحریم ها توانسته دست به جراحی اقتصاد بیمار ایران بزند.
برای من به عنوان یک مخالف نظام اسلامی که همواره خواهان سرنگونی این حکومت و جایگزینی یک حکومت دموکرات به جای آن بوده ام اقدامات این دولت در جهت مقابله با تبعیض و فساد مورد احترام است گرچه انتقاداتی هم به عملکرد آن دارم ولی نمی توانم این دولت را با بخش دیگری از حکومت اسلامی یکی بدانم.
تلاش این دولت برای مقابله با فقر که منجر به کاهش فحشا در جامعه نیزخواهد شد توسط اصولگرایان و دلواپسان مورد حمله قرار دارد و این افراد از اینکه نمی تواند دیگر دست در سفره کوچک مردم ایران ببرند نگران و عصبانیند. آیا افرادی که باعث افزایش فقر و فحشا در جامعه شده اند خود فرمانده اصلی دیاثت در جامعه نیستند؟ ایا افرادی که مردم را به خوردن یک وعده غذایی و تحمل گرسنگی دعوت می کنند مصداق بارز دیوث نیستند؟ آنهایی که قطعنامه های شورای امنیت را کاغذ پاره می خواندند دیوث نیستند؟ افرادی که فسادهای هزار میلیاردی شان رکورد اختلاس در دنیا را شکست و باعث فقر مردم شدند همان مصدایق بارز دیاثت نیستند؟ آن فردی که نظراتش به دولت احمدی نژاد نزدیک بود و امروز هم پاسخگوی این نزدیکی نظراتش به او نیست دیوث نیست؟ او که طی 8 سال افتضاح سیاسی احمدی نژاد کلامی انتقاد از او و دولت فاسدش نکرد و امروز زبان باز کرده دیوث نیست؟ چرا 8 سال  پیش زمانی که دارایی های کشور بلوکه می شد و کشور غرق در تحریم گشته بود سخن نمی گفت؟ چرا جسارت و شجاعت پذیرش اشتباه را ندارد و به مردم نمی گوید من با پذیرش حسن روحانی و نرمش قهرمانانه فعل غلط کردم را صرف کردم. چه شده که امروز نگران معیشت مردم شده ای آقای خامنه ای؟ 8 سال پیش کجا بودید که ارزش پول مملکت از کاه هم کمتر شده بود؟ امروز چرا به یادتان افتاده بر سر مردم برای نوع پوشش بزنید چرا امروز یاد ولنگاری فرهنگی افتاده اید؟ زمانی که احمدی نژاد از لولو بردن و سوختن اونجای آمریکا می گفت کجا بودید؟ زمانی که اعدام خیابانی انجام می دادید یاد فرهنگ نبودید؟ امروز چرا پارازیت را مهمان همیشگی ماهواره های مردم کرده اید؟ چرا رسانه های مخالف اصولگرایان را با پارازیت همراه کرده اید و در کمال تعجب شبکه های پورن ماهواره ای در ایران کاملا بدون مشکل پخش می شوند. دستتان از بیت المال کوتاه شده آقای خامنه ای سخت است اینکه مردم برای شما تصمیم بگیرند و شما نمی توانید به مانند دولت احمدی نژاد هر چه می خواهید را بر سر مردم آورید. اگر به فکر معیشت مردم بودید هزینه بیش از 8 کشور در دنیا را نمی دادید. بحرین، فلسطین، لبنان، عراق، سوریه، نیجریه، یمن، ونزوئلا را از هزینه ها کسر کنید آنچه می ماند معیشت مردم را به بهترین شکل ممکن تامین می کند. هزینه گردن کلفتی و مفت خوری های حزب الله لبنان برای رفع مشکلات معیشتی مردم کافیست.
 ایران کشوری ثروتمند است اما حاکمان سودجو آن راه را به زندگی راحت مردم بسته اند و نفس مردم را به شماره انداخته اند در چنین حکومت فاشیستی توتالتیری چگونه می توان انتظار داشت یک دولت بتواند همه مشکلات را رفع کند؟ وقتی سیاست های ناسالم بر کشور حاکم است و دولت چه مخالف و چه موافق تنها مجری آنهاست. در حکومت جزیره ای نمی توان انتظار داشت دولت بتواند قدرت را از دست سپاه، حزب الله، اصولگرایان، حضرات آیات و اقازاده ها بگیرید و در جهت خدمت به مردم به کار گیرد. از این رو تنها راه نجات کشور نابودی این حکومت و تغییر کامل آن است.
جدا از هر بحثی این چند دستگی در کشور مرا نسبت به آینده سیاسی ایران امیدوارتر کرده است و یقین دارم عمر سیاسی حکومت اسلامی با شعله ور تر شدن اختلافات داخلی به شدت کاهش یافته و در آینده ای نه چندان دور شاهد اضمحلال و نابودی این حکومت خواهیم بود. آتش اختلاف بین نیروهای مسلح این نظام از یک سو، اختلاس و رانت خواری سپاه از سوی دیگر، افزایش تنش های شدید بین اصولگرایان و اصلاح طلبان و از سوی دیگر احتمال فراوان پایان عمر علی خامنه ای و خلع قدرت ناشی از آن همه و همه نشان از روزهای خوب برای کشور  دارد و مردم ایران به عنوان گردانندگان اصلی این شطرنج می توانند با استفاده از این شرایط ضربه نهایی را به این حکومت وارد کرده و حکومت کیش شده را مات کنند.
 
انتخابات آینده انتخاباتی بسیار حساس در سرنوشت این حکومت است و نظام برخلاف تبلیغات رسانه ای قطعاً سعی بر حفظ دولت روحانی به منظور افزایش عمر خود خواهد داشت و مطمئناً اگر دولتی شبیه دولت احمدی نژاد بر سر کار آید اپوزوسیون باید با بهره گیری از مخالفین داخلی تشکیل دولت در تبعید به منظور آمادگی اداره کشور پس از این حکومت را در دستور کار خود قرار دهد. امروز که کمتر از یکسال به انتخابات اینده نزدیک هستیم بیش از هر چیز باید به آینده با نگاهی دقیق نگریست و تمامی وقایع کشور را زیر نظر داشت. حکومت اسلامی به شدت ضعیف و آسیب پذیر شده است و هرگونه اقدامی در جهت افزایش نارضایتی مردم می تواند راه اپوزوسیون را برای اداره آینده کشور هموار کند. حکومت اسلامی با افزایش اختلافات داخلی به طور قطع رفتنی است و امروز آنچه که مهم است حفظ اتحاد و بررسی شرایطی است که در آینده پیش رو خواهد بود. آینده ایران بدون جمهوری اسلامی بسیار روشن است ولی باید برای روزهایی که خلع قدرت در ایران به وجود خواهد آمد برنامه داشت. کردستان، سیستان و بلوچستان، خراسان، آذربایجان و خوزستان در گوش تا گوش این خاک دوست داشتنی نقاط بسیاری حساس از جهت حفظ امنیت کشور هستند و اگر دولت در تبعید برای کنترل این نقاط قبل از فروپاشی این نظام برنامه ای نداشته باشد به طور قطع با معضلات عمیق امنیتی به منظور حفظ یکپارچگی ایران و جلوگیری از تجزیه روبرو خواهد بود.

در آخر باید به هرزنامه یالثارات هم عرض کنم پاسخ سوال این اوباش بسیار روشن است. دیوث در ایران اصولاً حزب الهی ها، اصولگرایان و طرفداران خامنه ای و به طور کلی مخالفین دولت منتخب مردم ایران هستند که باعث این فلاکت و فقر و فحشا در کشور شده اند و جواب این سوال کاملاً واضح است و اینکه آقایان چرا پاسخ آن را در بین خودشان نمی یابند هم نشان ازبی شعوری سیاسی و اجتماعی خودشان دارد.

web counter
Temp: BY Milad (Miloe)