Tuesday, August 14, 2012
شاهد روباه هم پیدا شد. معادله حل نشده وزارت اطلاعات با یک مامور سوخته
تنها چند روز پس از آنکه وزارت اطلاعات و عباس ف تحت فشار رسانه ای و رو شدن دستشان در برابر این سوال که چگونه است که اظهارات عباس منبع تمام اخبار ضد اپوزوسیونی آنهاست و فساد های گسترده اخلاقی، افتضاحات، دروغ گویی ها و گاف های عباس ف چرا توسط این سایت ها رسانه ای نمی شوند، عباس و دوستانش در این سایت ها در دیگر اقدامی آماتور وار در مطلبی از او انتقاد کرده و بعد از گذشت بیش از 10 سال از رو شدن پرونده های عباس امروز یادشان افتاده که آنها را هم رسانه ای کرده تا اندکی از فشار ها روی خود و مامور لو رفته شان در خارج از کشور بکاهند.عباس ف که نتوانسته بود هیچ پاسخی در برابر سوالات مردم در برابر حمایت همه جانبه سایت های حکومتی داشته باشد در عملیاتی همچون گذشته بی برنامه و بدون در نظر گرفتن جوانب امروز مجبور به آن شد که از خود هم بد بگوید تا بالاخره بی جواب نمانده باشد. طبق معمول همیشه عباس به جای پاسخگویی سعی در بزرگ جلوه دادن خود با اعلام اینکه وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان مانع فعالیت های آزادی خواهانه اش هستند دارد در صورتی که تا به امروز دیده نشده وزارت اطلاعات در راه فعالیت های جاسوس خود ممانعتی به عمل آورده باشد.
به راستی بار دیگر باید به ضعف های فراوان و نبود یک نیروی متفکر در سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی و به خصوص تیم عملیات خارجی و جنگ نرم آنها اشاره کنم که هراسان از فشارهای رسانه ای گاف بزرگتری داد تا همه متوجه شوند عملیات روانی و تخریبی علیه اپوزوسیون ایرانی و شخص احمد باطبی از کجا نشات می گیرد. رسانه ای شدن اظهارات مامور سابق وزارت اطلاعات علیه عباس ف و افشای اسناد و مدارک علیه این مهره وزارت اطلاعات سیستم را دچار سرگردانی کرده و آقایان که سال ها هزینه ای فراوان برای رساندن عباس به این جایگاه پرداخته اند به هیچ وجه حاضر به قبول شکست خود و رو شدن دستشان در این افتضاح نیستند. از وزارت اطلاعات و سایت های وابسته و دوستان عباس سوال می پرسم مگر پرونده فساد اخلاقی و تجاوز عباس به دختران دانشجو در دانشگاه تازه رو شده که امروز به آن پرداخته می شود؟ صدها زندانی سیاسی، صدها نیروی اپوزوسیونی طی 10 سال اخیر بارها پرونده های ننگ آور عباس را رو کرده و هیچ سایت و روزنامه وابسته به رژیم هم هیچ کدام را رسانه ای نکرده و پوشش خبری نداده چرا امروز که این همه فشار روی تیم های جنگ نرم وزارت اطلاعات است این پرونده ها رو می شود؟ چرا امروز که عباس بی سلاح مانده این پرونده ها برای رفع آبرو ریزی و آبروی نداشته اش رسانه ای شده است؟ امروز که سایت ها و فیس بوک عباس ف مامور لو رفته اطلاعات پر از این سوال است که چرا پاسخ افراد به تو در سایت های رژیم رسانه ای نمی شود چرا به فکر پاسخگویی افتاده اید؟
آقایان به ظاهر متفکر در وزارت اطلاعات یک بار دیگر به شما توصیه می کنم به فکر فرد جایگزینی به جای عباس باشید عباس لو رفته، سوخته، دیگر اعتباری ندارد. باور کنید دیگر نمی توانید برای فریب اذهان روی او حساب کنید. دیر شده است آقای مدیر پروژه، امروز وقت این اقدامات حمایتی نیست این اقدامات را سال ها قبل باید انجام می دادید نه الان. مردم شعور دارند، توان تجزیه و تحلیل دارند. بس است این بازی مسخره. چرا اینقدر مردم رو کم توان و کم شعور مثل خودتان در نظر می گیرید؟ باید منتظر بود و دید عباس ف از این به بعد در برابر انتقاد ها لینک خبر جام نیوز علیه خودش را منتشر می کند و بار دیگری ما را به یاد مثل قدیمی به روباه می گویند شاهدت کیست می گوید دمم می اندازد.
منتظر هستیم تا عباس با آی دی های جعلی خود در بالاترین و آزادگی همچون گذشته که لینک خبرهای جعلی خود علیه باطبی را منتشر می کرد این بار هم در نظرات بالاترین لینک این خبر را بگذارد و در فیس بوکش هم از اینکه بالاخره نظام به فکرش افتاده و به خود ببالد. البته در این کارزار باید به یک مساله بسیار توجه داشت و آن این است که وزارت اطلاعات و تیم های عملیاتی آن به شدت روی اخبار منتشر شده علیه عباس تمرکز داشته و پاسخ آماتور اخیر هم جوابی بود به مطلبی که من در آن وزارت اطلاعات را دعوت به قبول شکست و لو رفتن مامورش در خارج از کشور کردم. البته باید گفت وزارت اطلاعات هم به گاف های خود در عدم انتقاد از عباس در رسانه ها با چنین رفتارهای سراسیمه ای معترف است.
وزارت اطلاعات یک کشور نباید این قدر ضعیف و ابتدایی عمل کرده و افتضاح به بار آورد. به خود ببال آقای فخر آور که اینگونه دوستانی آماتور و کند ذهن شبیه خودت داری.

آرسام مصباحی
منچستر- بریتانیا
2012/14/8

  امروز چهارشنبه دیدم: دست تایید عباس بر این مطلب با انتشار خبر جام نیوز برای تبرئه کردن خودش.
استفاده عباس از لینک های همکارانش در سایت های رژیم برای فریب مردم همانطور که توضیح دادم. تنها منبع اخبار سایت های رژیم علیه اپوزوسیون حرافی های عباس است و تنها شاهد عباس برای اعلام دشمنی نظام با خودش هم سایتی مثل جام نیوز است. واقعا چقدر راحت می شود فعالیت های رژیم و عباس را از قبل حرکت خوانی کرد.

حادثه زلزله اخیر در آذربایجان شرقی و جان باختن هموطنان مظلومم را تسلیت می گویم.
1 Comments:
Anonymous Anonymous said...
جناب آرسام با اینکه خیلی دوست ندارم همه به جان هم بیافتند ولی هوش شما قابل تحسین هست که رفتارهای این چنینی یک جاسوس را به راحتی تشخیص میدهید و نقشه هایش را خنثی میکنید. پاینده ایران

web counter
Temp: BY Milad (Miloe)