Tuesday, June 26, 2012
فاجعه در پرسپولیس، پروین با کودتا می آید.
جذب بازیکنان ملی پوش امیدهای هواداران پر طرفدار ترین تیم آسیا را در دل ها روشن کرده بود که ناگهان داستان غم انگیز رفتن دنیزلی همه را شوکه کرد. دنیزلی رفت و به مانند یک اسطوره برای هواداران رفت رفت تا سکوت کند رفت تا آرامش تیم سر جایش بماند. آری او رفت چون از پرسپولیس و حاشیه های این تیم خسته بود او رفت و گفت به خاطر خانواده ام رفتم. اما این داستان واقعی نبود. دنیزلی خسته از دخالت های پروین بود خسته از حضور های او بر سر تمرین. تنها منتقد دنیزلی هم خود او بود و رفیق قدیمی اش، جیره خوار همیشگی محمد خوردبین. اگر به مصاحبه های پروین در همین یک ماه اخیر توجه کنید کاملا واضح هست که او میل بازگشت به قدرت را در سر دارد.
انتقاد از خوردن 4 گل در هر بازی، انتقاد از مربی خارجی، انتقاد از اینکه در جذب بازیکن نقشی ندارد و.... داستان همین هست این مرد خطرناک بار دیگر به جیب هایش قول پرسپولیس را داده است. بازیکنان تیم را فصل گذشته با آمدن دنیزلی  آماده شورش علیه او کرد هرزگاهی صدایی از رختکن بلند می شد. کریمی را با بازی هایشان عاصی کرده بودند، میثاق دروازه را برای حریفان باز گذاشته بود، حسین هوشیار که با سفارش پروین به تیم آمده بود با مشکل چشم روبرو شد و گل می خورد آن هم چه گل هایی. در آخر هم برای حذف کریمی اقدام کرد و از طریق برخی نوچه هایش در تیم برای حذف او اقدام کرد ( بنابر گفته مازیار زارع). همان کاری در استیل آذین کرد و کریمی را راهی شالکه کرد. بله خانم و آقای هوادار این ها همه نقشه این مرد بود تا دنیزلی را روانه خانه کند. تمام مربیان خارجی مورد نظر باشگاه را فراری داد و با مصاحبه ای بر ضد مربی خارجی موضع خود را نشان داد. مصاحبه کرد مربی درجه یک باید بیاید! مربی درجه یک هزینه ای در حدود 7 میلیارد برای تیم داشت که توان پرداختش میسر نیست. متسو جادویی را به طرز جالبی دور زد. او با رویانیان و شهرام نظامی دلال معروف فوتبال (شریک دلالی های پروین) متسو را به درکه برد. ناهار را با هم خوردند و ظهر همان روز علیه مربی خارجی مصاحبه کرد. بعد از این داستان متسو آماده آمدن به تیم با هزینه معمول بود. پروین رفقایش را بر سر تمرین فرستاد نامه ای علیه متسو پخش شد، رویانیان تهدید شد و به این ترتیب تیر رویانیان برای جذب مربی خارجی به سنگ خورد. پروین راه بر مربیان داخلی با گفتن این جمله به رویانیان بسته بود: از داخلیا هیچ کس توان اداره تیم رو نداره این نظر منه باقیش با خودت! به این ترتیب دست مدیر باشگاه را می بندد.
امروز بمب خبری ترکید و رویانیان در نهایت ضعف و شکست اعلام کرد پروین سرمربی می شود. پروین هم بلافاصله لبیک گفت و بدین ترتیب پروین که روزگاری با بستن قرارداد 15 میلیونی 150 میلیون  چک می کشید و 42 میلیون از همان چک هم نقد شده بود بار دیگر برای دوشیدن عصاره پرسپولیس به تیم باز خواهد گشت.
تلاش های رویانیان برای بستن تیمی قوی امروز خنثی شد. فوتبال علی اصغری و دویدن در حد مرگ و سانتر از جناحین بار دیگر بر تیم پرسپولیس باز خواهد گشت. دیگر دست پروین برای همه رو شده است. باید به رویانیان بگویم عدم نتیجه گیری پرسپولیس یعنی روانه شدن بدترین توهین ها به سمت او، نتیجه نگرفتن تیم یعنی شعار 100 هزار هوادار برای ترک باشگاه علیه او، نتیجه نگرفتن تیم یعنی حیا کن و رها کن های معروف فوتبال ایران. این وسط بار دیگر پروین و آرش فرزین و محمد آقا فرزند گرامیشون که تا به امروز بدون تیم هستند بار دیگر با میلیون ها تومان پول بی زبان باشگاه را ترک می کنند و خداحافظ پرسپولیس رویایی. هواداران پرسپولیس باید از طریق تماس با باشگاه و فرستادن پیامک مخالفت خود را با این انتخاب نشان دهند و به باشگاه اعلام کنند اگر پروین بیاید در کنار مدیریت نخواهند بود. پروین شناختی از فوتبال روز ندارد و برای او فوتبال در فرستادن توپ به آسمان و سانتر خلاصه می شود باید نگران این تیم بود. یک سوال برای من یپش آمده و آن این است کریمی بعد از تمدید قرارداد خطاب به چه کسی می گوید یک سال دیگر مرا تحمل کنید بعد می روم؟ آیا این فرد همان آدمی نیست که او را از استیل آذین اخراج کرد؟ آیا مصاحبه امروز کریمی در مورد آمدن پروین خود دلیلی برای تایید مشکل او با این فرد نیست؟ نباید گذاشت سرنوشت استقلال در فصل قبل برای پرسپولیس تکرار شود. پرسپولیس مربی بزرگ می خواهد یکی از جنش مردم یکی از جنس خودش یک عاشق نه یک دلال نه یک لمپن و نه پروین. سوال من این است واقعاً قحطی پیشکسوت در این باشگاه آمده؟ علی دایی، حمید درخشان، فرشاد پیوس، مایلی کهن و عابدزاده، پنجعلی، محمدخانی و... هنوز هم سرپا هستند و نیازی نیست باشگاه رو به اوباش برای سرمربی گری بیاورد. آمدن پروین کودتا علیه هواداران و پرسپولیس هست همان هوادارانی که چند سال پیش با سنگ و فحش او را از تیم بیرون کردند. آقای رویانیان مراقب باش کاشانی هم روزی حیا کن و رها کن را شنید که استیلی را به تیم تحمیل کرد شما مراقب باش پروین حلقه دارت نشود.

همه به شماره پیامک باشگاه پیام بفرستید و مخالفت خودتون رو ابراز کنید. 20001346


آرسام مصباحی
منچستر
26/6/12

web counter
Temp: BY Milad (Miloe)