Tuesday, June 14, 2011
حبیب کاشانی منشوری است
اصولا سالهاست کسی که در فوتبال ایران حرف حق را بزند یا دزد است یا وابسته یا مشکل اخلاقی دارد و در آخر هم مهر منشوری بر او زده و از صحنه حذف می شود.
فرهاد کاظمی، نادر دست نشان، اکبر میثاقیان و حالا فراز کمالوند و اگر جرات آن وجود داشت علی دایی از قربانیان زدن حرف حق بودند که منشوری شدند و از صحنه فوتبال حذف شدند. میثیاقیان بخشیده شد ولی شنیدن نام فراز کمالوند در نوع خود جالب بود. کسی که بارها از صحنه سازی و دست های پشت پرده در ورزش کشور برای موفقیت برخی تیم ها حرف می زد و بارها از آن گلایه کرده بود.
آری ماجرا اینگونه است در جامعه به یک شکل سرکوب می کنند و در ورزش به نوع دیگر. مشتی از اراذل و اوباش در لباس دین وارد صحنه ورزش شده اند و آنگونه که شرایط دولت و رئیس لمپن آن طلب می کند می تازند تا از دولت سرکوب جیره بگیرند. حبیب کاشانی بله باز هم حبیب کاشانی این حاجی با خدا که گویا چندی است به پرسپولیس نگاه پدر خوانده واری هم پیدا کرده گویا خیال خروج از این تیم را ندارد و سعیدلو هم برخلاف میل باطنی توان حذف او را ندارد زیرا او از دوستان نزدیک احمدی نژاد (حبیب کاشانی یکی از افرادی بود که هنگام سخنرانی ۲۴ خرداد ۸۸ میدان ولیعصر (خس و خاشاک خواندن مردم در جشن پیروزی کودتا و کشتار) در کنار احمدی نژاد ایستاده بود) و از افراد وابسته به بیت رهبری است. ارتباط نزدیک با سردسته اوباش و شعبان بی مخ روز سعید حدادیان و الله کرم رئیس اوباش حزب اللهی او را آنقدر قدرتمند کرده که سعیدلو هم نتوانست او را از این منبع درآمد زایی دور کند و کاشانی ماند تا دایی را حذف کند و به دزدی هایش ادامه دهد و با آوردن استیلی یا مایلی کهن به پرسپولیس بساط دزدی و حیف و میل بیت المال را فراخ تر کند.
فیلم برنامه نود را از طریق صفحه هواداران آن در فیس بوک دیدم.
پروژه حذف دایی بیش از 7 ماه است توسط حاج حبیب استارت خورده. کاشانی با استخدام مشتی لات و گردن کش در پرسپولیس که به گواه دایی چیزی جز دعوا و توهین ناموسی بلد نیستند جو ورزشگاه را علیه پرسپولیس متشنج می کرده است. کاشانی به گواه دایی یک مشت اوباش را استخدام کرده و با اعلام این موضوع به دایی پس از باخت های پرسپولیس آنها را وارد رستورانی می کند که بازیکنان مشغول صرف غذا بودند تا آنها را کتک زده و به آنها تحت عنوان لیدر فحاشی کنند. کاشانی که دائما در حرف هایش از آمادگی برای خروج از پرسپولیس صحبت می کرد به این موضوع هرگز اشاره ای نکرد که طی ماه گذشته چه لابی به پا کرده تا او را در پرسپولیس نگه دارند و در روز قهرمانی تیم هم خدم و حشم او با در دست گرفتن تکه چوبی که روی آن نوشته شده بود 3 قهرمانی با حاج حبیب کاشانی سعی در القا این موضوع به سعیدلو داشتند.
برپایی لابی برای حذف رئیس اسبق کمیته انضباطی فدراسیون، حمایت مالی و معنوی از اوباش برای فحاشی و ضرب و شتم دایی، اعلام نظرات از طریق روزنامه زردی که وظیفه اش حذف دایی بوده است و عدم جذب بازیکنان مورد نظر دایی همه و همه از اعمالی است که این حاجی لمپن انجام داد تا دایی را ناموفق جلوه دهد اما بازهم نتوانست. سوال ما اینجاست آیا در این جو منشوری کردن که اتفاقا رئیس منشور هم خودش دزد از کار درآمده است نباید کاشانی را منشوری کرد؟ به نظر می رسد با توجه به شواهد حوزه اختیارات کاشانی در ورزش آنقدر بالاست که برای فوتبال تصمیم می گیرد و نه تنها پرسپولیس. چاپ عکسی از او در کنار حدادیان و الله کرم محمود احمدی نژاد را بر آن داشت تا قید این تنها کاندیدای وزارت ورزش را بزند و حمید سجادی معاون سعیدلو در سازمان تربیت بدنی را برای پست وزارت ورزش معرفی کند. در اصل سعیدلو همه کاره باقی می ماند و سجادی همان نقشی را بازی خواهد کرد که کفاشیان در فدراسیون بازی می کند و او منشی سعیدلو باقی خواهد ماند.
هواداران پرسپولیس آگاه باشند که حبیب کاشانی نه تنها دلسوز این تیم نیست بلکه هیئت حامی او با ایجاد حاشیه برای مدیران قبلی زمینه حذف آنها را فراهم کرده و با آوردن کاشانی دست از تخریب برداشته و فضا را آرام برای فعالیت و موفقیت او می کنند. کاشانی آنچنان مطلوم نمایی می کند که انسان گمان میکند او حبیب کاشانی نیست و یک پیامبر معصوم در مقابل دوربین نشسته انگار نه انگار پول داده تا به دایی فحاشی شود انگار نه انگار مربی فصل آینده را هم انتخاب کرده و حمید خان نوچه رهبری را می خواهد به پرسپولیس آورد استیلی همان کسی است که زمینه چینی برای حذف قطبی را با حمایت باند کاشانی انجام می داد و در زمان مدیریت انصارفرد هم فریاد مصطفی دنیزلی را در آورد و دنیزلی اعلام کرد او با بازیکنان برای تخریب من و برهم زدن ترکیب تیم جلسات شبانه می گذارد حرف هایی که افشین قطبی هم آنها را تکرار کرد. آخر به پشتوانه کدام موفقیت ادعای سرمربی گیری داری آقای استیلی شما که هر تیمی می روی به خاک سیاه می نشانی؟
کاشانی به مانند دوست آدمکشش محمود احمدی نژاد دائما می گوید من معلم هستم بله شما معلم هستی ولی معلم اوباش معلم برای تربیت شعبان بی مخ ها و معلم برای تحویل مشتی افراد بی شرافت برای آنکه پول بگیرند و عربده بزنند. معلم هستی تا پول بدهید به اوباش سایت علیه دایی راه اندازی کنند. شما معلم ورزش های وحشیانه هستید و معلم آموزش و پرورش اوباش و معلم مدرسه مرحوم شعبان بی مخ.
طرف مربی فصل بعد را انتخاب کرده با بازیکنان مد نظرش هم مذاکره است آنوقت می گوید علی دایی از گزینه های ماست تابه کی می خواهید شعور مردم را به اندازه خودتان و آن اوباش افرادتان دست کم بگیرید آقای حاجی حبیب؟
اراده ای فراتر از قانون بی قانون ایران برای در دست گرفت زمام کارها در پرسپولیس توسط اوباش و شعبان بی مخ هایی مثل کاشانی و یارانش وجود دارد و به نظر نمی رسد کسی توان Text Colorحذف این اوباش را غیر از هواداران آن هم به صورت موقت داشته باشد.
آقای کاشانی و استیلی فصل بسیار سخت و طاقت فرسایی را در صورتی که به فکر عملی کردن پروژه حذف دایی باشید پشت سر خواهید گذاشت آنقدر سخت که اگر هزار اوباش هم استخدام کنید حریف نشوید. از سرنوشت حاج اکبر غمخوار درس نمی گیری حاج حبیب؟.
آرسام مصباحی
بریتانیا-منچستر

عکس های کاشانی در کنار احمدی نژاد، مشایی، حدادیان، الله کرم
web counter
Temp: BY Milad (Miloe)