Monday, January 19, 2009
زنجیر خفقان بر گردن عادل فردوسی پور
برنامه پر طرفدار نود و مجری با لیاقت و تحصیل کرده آن عادل فردوسی پور این روزها زیر فشار چکمه استبداد و دیکتاتوری حاکم بر ایران و اراذل و اوباش چماق بدست در صحنه ورزش قرار گرفته است.هجوم همه جانبه اوباش در برنامه هفته گذشته نود به اوج خود رسید و آخوندی که تحت عنوان سخنگوی سازمان تربیت بدنی گستاخانه بی ادبانه و بی شرمانه به فردوسی پور حمله ور شد و به وی گفت شما به چه حقی عملکرد مدیران سازمان تربیت بدنی و نظام را با اس ام اس از مردم مورد سوال قرار داده اید؟آخوندی سعی بر آن داشت موضوع را با نظام نظام گفتن سیاسی کند که البته موفق هم نشد. این صبحت ها پس از سخنان مهندس داریوش مصطفوی مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس در این برنامه که اجبارا با فشار علی آبادی از سمت خود استعفا کرده بود ایراد شد.
پس از صحبت های آخوندی بود که مردم فهمیدند مشتی لات گردن کلفت چماق بدست در عرصه ورزش ویروس وار مشغول لطمه به ورزش ایران هستند.
علی آبادی معاون محمود احمدی نژاد و رئیس سازمان نیز با دستوری به عروسک خیمه شب بازی و رئیس بی اثر فدراسیون فوتبال کفاشیان به وی دستور داد از هرگونه همکاری با این برنامه امتناع کند تا جایی که دوربین این برنامه را به محل فدراسیون راه ندهد.
در برنامه دو هفته گذشته نود هم عزیز الله محمدی سپاهی شکست خورده رئیس سازمان لیگ که هنوز اندازه زمین فوتبال را هم نمیداند هم عربده زنان در برنامه نود حاضر شد و گفت شما آبروی نظام را بردید. حال از کدام آبرو در نظام بی آبرویان صحبت میکرد خودش میداند تا جایی که ما میدانیم پرده از نظام به لجن کشیده شده اسلامی سالهاست برداشته شده و این نظام دیگری آبرویی ندارد .
اما این پایان ماجرا نبود سازمان تربیت بدنی دیروز طی بیانیه ای اعلام کرد برنامه نود تحریم شده و هیچ مدیر ورزشی حق شرکت در این برنامه را ندارد.
اما چرا این اتفاقات رخ داد؟
نظام از نارضایتی عمومی مردم با خبر است. با ابزارهای مختلف نظیر سرکوب،بازداشت مخالفین و زدن انگ برانداز به آنها،اعدام مخالفین و سانسور از برملا شدن هرچه بیشتر این مهم وحشت دارد.شما فرض کنید عملکرد این نظام با اس ام اس سنجیده شود آنوقت مردم ناراضی هر آنچه که میخواهند میگویند و این نظام چاره ای ندارد جز قبول شکست. حال یک برنامه ورزشی آمده و عملکرد مدیر ورزشی را با اس ام اس از مردم ناراضی سوال کرده است. این برنامه سانسور ناپذیر است،مجری اش هم به نظام باج نمیدهد و مدافع حق و عدالت است پس چاره چیست؟ باید این برنامه را محدود کرد و کم کم آن را نابود کرد یا اینکه ابزار را از آن گرفت.
نظام سرکوبگر و جنایت پیشه به رهبری علی خامنه ای جنایتکار شب گذشته این مهر خفقان را بر برنامه نود در مقابل چشم میلیون های بیننده تلویزیونی زد و سرویس اس ام اس این برنامه را قطع کرد تا مردم نتوانند در آن شرکت کنند جالب اینکه دیروز اعلام شده بود هواداران برنامه نود امشب قصد دارند رکورد اس ام اس های این برنامه را بشکنند.
عادل فردوسی پور هم با اعلام چندین باره قطع اس ام اس اعلام کرد امیدواریم این مشکل عمدی نبوده باشد و در آخر این برنامه هم با زبان بی زبانی اعلام کرد این مشکل عمدی بوده است.
فردوسی‌پور در آخرین جملات خود در پایان برنامه این هفته قهرمانانه با ابراز اميدواری در خصوص تصادفی بودن مشکل قطع اس ام اس ضمن خداحافظی تلويحی با بینندگان گفت: «اگر عمری باقی باشد و بتوان از اين صندلی از حق دفاع کرد تا هفته آينده شما را به خدا می‌سپارم».
مردم ایران باید بدانند نظامی که از افشا شدن نارضایتی مردم از مدیر ورزشی اش وحشت دارد اگر ماهیت خودش به رفراندروم گذاشته شود نابود خواهد شد.
باید از مدیران سازمان تربیت بدنی پرسید اگر شما در عملکردتان ایرادی نمی بینید چرا از واکنش مردم وحشت دارید؟ آیا مردم نباید حرف بزنند؟ مردم تا به کی باید خفه شوند؟ مردم تا به کی باید بنشینند و ببینند شما در برنامه های وابسته به خودتان برای خودتان کارت تبریک می فرستید و به به به و چه چه میکنید؟ آقایان سر تا پایتان در لجن گرفتار شده و نفرت عمومی از شما ، نظام اهریمنی تان و رهبر جنایتکارتان هر روز بیش تر از دیروز می شود، در لاک خود فرو رفته اید و درپشت دیوار سرکوب و خفقان سنگر گرفته اید باید بدانید این دیوار دیر یا زود فرو می ریزد. مردم تاب و تحملشان به سر آمده مطمئن باشید پاسخ اوباشی چون آخوندی،علی آبادی،کفاشیان و تاج که میگوید این برنامه باید تغییر کند به زودی داده خواهد شد. به جایگاهی که در آن قرار دارید مطمئن نباشید این نظام رفتنی است و شما نیز نابود شدنی به فکر فردایتان باشید امروز شاید بتوانید سرویس اس ام اس برنامه نود را قطع کنید ولی با سیل خروشان ناراضیان چه خواهید کرد. سانسور چاره کار نیست باید خودتان را اصلاح کنید گرچه اصلاح ناپذیرید.
اگر ظرف چند روز آینده شنیدید فردوسی پور مثلا تصادف کرده یا اینکه مشکل جسمی دارد و یا در خیابان عده ای به او حمله ور شدند شک نکنید که مسئولین نظام اسلامی دیگر تحمل او را ندارند و میخواهند به طور کامل او را از فوتبال حذف کنند این ها ویروس های فوتبال ایرانند که مانع از رشد واکسن هایی شبیه فردوسی پور می شوند. باید بدانید برنامه نود بدون عادل یعنی هیچ. بهتر است صفحه تلویزیون را در موقع پخش برنامه بدون عادل برفک کنید. فردوسی پور پرده از پنهانی های سازمانی برداشته که فوتبال ایران را نابود کرده است.علی آبادی تمام اعضای خانواده اش را وارد سازمان کرده و همگی مشغول چاپییدن ورزش هستند حق هم دارد از تزلزل موقعیتش نگران باشد. این مطلب را بخوانید.
آرسام مصباحی
یکم بهمن 1387
منچستر- انگلستان
1 Comments:
Anonymous Anonymous said...
حالا همه میدونیم سرقت منزل عادل کار کی بوده!

web counter
Temp: BY Milad (Miloe)