Tuesday, January 15, 2008
بس است سکوت ، رفقا آزادی خواهیتان بوی گند میدهد
اسامی دانشجویان در بند با تعدادی نام اضافه توسط برخی نهاد ها منتشر شده است . نام سعید حیببی هم در این میان است حالا ایشان دانشجوی کدام دانشگاه هستند من نمیدانم . به هر حال او یک چپی است یک سرخ . باید زنده بماند باید باشد چون عضو فلان نهاد است پس باید نامش منتشر شود به هر حال این نهاد های نوپا باید پا بگیرند . باید خودی نشان دهند باید اعلام موجودیت کنند.البته این بسیار خوب است که از او نام برده میشود به هر حال انسان است و در بند اصلا مشکل من با نام بردن از ایشان نیست از نام نبردن از بقیه است .سپیده پور آقایی در بند بود لوگوها برایش ساخته شد نامه ها برایش نوشته شد بیانیه ها داده شد بر سر و صورت کوبیده شد که آقایان او را از بند عمومی 209 آزاد کنید و بالاخره آزاد شد خدا را شکر ما هم خوشحال شدیم . اینها را مثال زدم چون جدید ترین موارد تبعیض هستند.
اما ای کاش این افرادی که ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند و خود را مدافع آن میدانند از گروه ها گرفته تا سایت ها و وبلاگ ها اندکی شرف داشته باشند .
قاسم شیرزادیان از شهریور است که در بند 209 در انفرادی بوده تا همین چند روز قبل که به عمومی منتقل شد. امروز هم در کنار جانیان و معتادان است. به تمام کائنات قسم اگر نام سپیده پور آقایی در میان بازداشت شدگان 18 شهریور نبود نامی از قاسم در بیانیه ای وجود نداشت چون سپیده پور آقایی عضو فلان نهاد بود نامش منتشر شد و گرنه او هم در سانسور بود.
من میگویم من با نهایت خجالت با نهایت بی شرمی از سوی آقای ...از موسسین حزب دموکرات ایران از کاشف تو میگویم قاسم شیرزادیان در بند 209 شکنجه شده زیر شدیدترین فشار ها قرار دارد تهدید به تجاوز شد شلاق خورده است تهدید به محکومیت سنگین شده است او هم دانشجو است کارت دانشجویی دارد باور کنید دانشجو است باور کنید از ماست چپی نیست کومنیست نیست سوسیالیست نیست انسان است باور کنید انسان است باور کنید نوشتن نام او در میان دانشجویان بازداشت شده چیزی از کسی کم نمی کند. چرا باید به خاطر عضویتش در یک حزب نام او حذف شود چرا افرادی باعقیده مخالف را سانسور میکنید . یقین داشته باشید او صد برابر بیشتر از سعید حبیبی شکنجه شده است. چرا فکر نمی کنید آنان دسته از جوانان و نوجوانانی که می خواهند قدم به مبارزه بگذارند با دیدن این رفتارها فراری میشوند.
یک وکیل که زندان رفته کسی ازماهیت این نظام باخبر است با نهایت بی شرمی با نهایت حماقت اعلام میکند فقط وکالت دانشجویان چپی بازداشت را بر عهده میگیرد این فرد ننگ جامعه انسانی است این توهین به آزادی است این کلام یعنی غیر چپی های آزادی خواه بمیرید کسی حامی تان نیست این مبارزه ننگ آور است این مبارزین دروغین باعث شرم هستند.
اینها توهین به آزادی هستند اینها نان به نرخ روز خور هستند نه چپی نه آزادی خواه نه مبارز اینها بی شرم هستند. اینها باعث خوشحالی نظام اسلامی هستند نه دشمنان آن اینها زاده دروغ هستند.
از اینکه دیگر عضو هیچ نهادی نیستم احساس خوشحالی میکنم از اینکه جز هیچ گروهی نیستم احساس آرامش میکنم در این مبارزه گروه، سازمان ، حزب یا فرد سالم دیگر با ذره بین هم به سختی پیدا می شود متاسفم که باید بگویم این مبارزه در دست قشر خاصی قرار گرفته که مسبب تمامی شکست های آن از آغاز تا کنون بوده اند و غیر از خودشان هیچ کس نمی تواند به مبارزه قدم بگذارد اینها قارچ ها سمی هستند اینها گرگ در لباس بره هستند باور کنید اگر این افراد از این مبارزه دست بردارند این مبارزه به ثمر خواهد نشست .
با افتخار میگویم قاسم شیرزادیان سخنگوی حزب دموکرات ایران در زندان اوین به سر می برد و اگر در بیدادگاه انقلاب محکوم شود تک تک شما مقصر آن هستید . هزاران قاسم شیرزادیان دیگر هم در بند هستند و کسی نامشان را نمی شنود چون یا در شهرستان ها بازداشت شده اند یا اینکه عضو هیچ نهادی نیستند.
برای این اپوزوسیون برای این مدافعین حقوق بشر برای چپ برای کمونیسم وسوسیالیسم به خاطر این هوادارانشان برای این نان به نرخ روز خورها متاسفم که این مبارزه را با بازی اشتباه گرفته اند.
2 Comments:
Anonymous Anonymous said...
tond rohaee mesale to ham baees eftekhar nistannd

Anonymous آشوب said...
دوست عزيز سلام
اين مطلب اگرچه لحنش تند و نا پسند است، با كليت آن موافقم و آن را عيناً در وبلاگ آشوب درج مي‌كنم
پيروز باشي

web counter
Temp: BY Milad (Miloe)